Muszkieterowie planują nowe otwarcia w województwie warmińsko-mazurskim. Grupa poszukuje przedsiębiorczych osób, które poprowadzą franczyzowe supermarkety spożywcze Intermarche i Bricomarche z branży „dom i ogród”.

Szczegóły współpracy zostaną przedstawione 18 kwietnia w Olsztynie na spotkaniu informacyjnym z przedstawicielami Grupy Muszkieterów. Wśród nich będą członkowie zarządu i jednocześnie właściciele supermarketów Intermarche i Bricomarche. Gościem spotkania będzie przedstawiciel Polskiej Organizacji Franczyzodawców, który zaprezentuje główne tezy „Raportu o rynku franczyzy w Polsce”.

Muszkieterowie stawiają na rozwój w miejscowościach od 6 tys. mieszkańców.

– Interesują nas osiedla lub lokalizacje niedaleko tras wyjazdowych. W takich miejscach sklepy cieszą się największą liczbą klientów -mówi Eliza Orepiuk, kierownik dyrekcji komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

Osoby, które planują współpracę z Grupą Muszkieterów, muszą dysponować kwotą rzędu 500 tys. zł. Pieniądze te nie są opłatą licencyjną tylko kapitałem zasilającym spółkę inwestora. Grupę Muszkieterów tworzą niezależni przedsiębiorcy, którzy samodzielnie zarządzają sklepami według

zasad wspólnego systemu. Franczyzobiorcy wypełniają podwójną funkcję kierowniczą – z jednej strony są właścicielami sklepów, a z drugiej wspólnie decydują o rozwoju całej Grupy. Po dwóch latach działalności franczyzobiorca może stać się udziałowcem spółki cywilnej Muszkieterów i otrzymuje prawo do otwarcia kolejnego sklepu.

Intermarche to supermarkety spożywcze, które specjalizują się w produktach świeżych. Placówki oferują mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. W supermarketach działają również wędzarnie, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób.

Asortyment sklepów Bricomarche obejmuje m.in. artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem. W ofercie Bricomarche znajdują się także dodatkowe usługi, jak oprawa obrazów, pomoc w transporcie zakupionych towarów czy też cięcie drewna oraz możliwość skorzystania ze specjalnej karty kredytowej. Muszkieterowie chcą wypełnić lukę na rynku i sprostać lokalnym potrzebom.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Gumki do włosów – ozdoby do włosów

Ozdoby do włosów to nieodzowny element, każdej dziewczynki. Piękne, barwne, a czasem i baj…