Wypad do klubu wiąże się z kilkoma zasadami. Bramkarz stoi na wejściu nie tylko z powodu agresywnych zachowań podpitych typów. Każdy szanujący się przybytek rozrywki jest obiektem, który dba o swoją reputację. Dlatego niektóre osoby mają problem z dostaniem się do środka. Szczególnie jeśli nie przestrzegają dress codu, który tam obowiązuje. Warto pamiętać o kilku ważnych regułach, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji na bramce.

Warto zadbać o buty – naprawdę!

Pierwszą rzeczą, na jaką zwraca uwagę selekcjoner jest wygląd butów. Na pewno nie przepuści osoby, która przechadza się w trampkach albo w ciężkim obuwiu zimowym. To na pewno nie sprawdzi się na parkiecie i nie przysporzy popularności wśród uczestników zabawy. Lepiej zaopatrzyć się w eleganckie mokasyny, lakierki lub w przypadku dziewczyn w szpilki bądź bardziej wygodne botki.

Dobry gust to podstawa

Dlaczego każdy w klubie chce błyszczeć? Jeśli chcesz zostać królową balu, to tanie ubrania dla dziewczynek odpadają. Warto ubrać się w jakimś modnym kroju, może nie jaskrawym, ale podkreślającym figurę. Liczy się bardziej ogólne wrażenie niż konkretne detale. Klubowa stylizacja powinna być dopasowana do typu urody. Warto pamiętać, że czerń jest zawsze w modzie i wygląda niezwykle powabnie i elegancko. Czasem wystarczy niewielka podmiana jednego elementu, aby zwykłe ubranie zamieniło się w szykowny strój, który będzie budził zazdrość. Do ubrania warto jest dodać niewielką torebkę, która podkreśli kreację, ale nie będzie przeszkadzała podczas zabawy.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Po godzinach

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute dla aktywnych: Gdzie znaleźć oferty na spontaniczne wakacje aktywne, takie jak wspinaczka górska czy nurkowanie

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, poszukiwanie spontanicznych ofert last minute na waka…