Dom Moto Fakty Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku

Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku

2 min odczyt
0
0
872

Kawasaki Versys-X 300 Lone Rider

Reklama: Skutery Racibórz

Nie jesteśmy  do końca pewni, jak nazwać  Kawasaki Versys-X 300. Być może powinien się nazywać najmniejszym motocyklem przygodowym?

Wszystkiego  po trochu? Oczywiście. O to właśnie chodzi w rodzinie „wszechstronnych systemów” od Kawasaki –   niekoniecznie można ją przypiąć do jednej kategorii.

Jego stylistyka sugerowałaby,  że  odrobina przygodowej jazdy jest w jego zasięgu i  nie byłbyś daleki od prawdy.   Ma  pionowe pręty, przednią szybę, mały stojak z tyłu i 19-calowe przednie (szprychowe) koło.

Zmiana opon fabrycznych powinna wystarczyć,  aby popchnąć  Kawasaki dobrze w błoto i naprawdę pokazać jego możliwości przygodowe.

Mówiąc o napędzie, Versys-X 300 jest napędzany dwucylindrowym silnikiem  o pojemności 296 cm. To ten sam silnik, który od  kilku lat znajduje się w wielu różnych modelach Kawasaki.

Tak więc jego niezawodność i solidność nie są kwestionowane.  Nie ma też zbyt wiele elektroniki,  z wyjątkiem ABS, co czyni ją tym bardziej odpowiednią do przygód  (choć niestety nie można łatwo pokonać ABS).

Kawasaki buduje jakość, w połączeniu ze stylizacją i komponentami  , które mogą zabrać Cię z utartej  ścieżki (choć niezbyt  daleko od ścieżki,  przynajmniej w standardowym wykończeniu), wszystko w niedrogim pakiecie, sprawiają, że Versys-X 300 jest kolejną dobrą opcją budżetową w kategorii ADV.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Moto Fakty

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Automatyzacja w Cięciu Blach: Rewolucja w Produkcji

Dlaczego Automatyzacja? Automatyzacja stała się kluczowym słowem we współczesnej produkcji…